Systemy kanalizacji wewnętrznej z PP-HT

Stosuje się w budownictwie mieszkaniowym, w przedsiębiorstwach , budynkach użytku publicznego, do budowy instalacji przemysłowych a także w rolnictwie. Dzięki neutralności biologicznej materiału z jakiego wykonane są rury i kształtki szare PP-HT, zalecany jest do stosowania w przemyśle spożywczym.

Jako uzupełnienie oferty kanalizacji wewnętrznej, występuje także system kanalizacji wewnętrznej niskoszumowej. Jest on szczególnie komfortowy w przypadku instalacji pionowych. Dzięki zbudowanej z 3 warstw ściance doskonale nadaje się do zastosowania zarówno w budownictwie mieszkalnym jak i w przemyśle np. do odprowadzania ścieków agresywnych chemicznie. Oba systemy występują w kilku wariantach średnicy fi50-fi110.

Ofertę uzupełnia szeroki wybór kształtek : kolana o róznych kątach nachylenia (15, 30, 45, 67, 87,5 stopni), trójników standardowych i redukcyjnych o kątach (45, 67 oraz 87,5 stopni), nasuwek umożliwiających połączenie dwóch bosych końców rury oraz korków i zaślepek do kielicha czy na bosy koniec rury, do zamknięcia odcinka kanalizacji. Rury do kanalizacji wewnętrznej występują w średnicach 32,50,75,110 oraz najczęściej w długościach 0,315. 0,5, 1m, 2 i 3 m, łączone są za pomocą kielichów z zamontowaną uszczelką wargową.

Nasi partnerzy handlowi